Doctorclub Awards ‘’Türkiye’nin Sağlık Ödülleri’’ töreninden hastanemiz iki ödül birden aldı.
Yılın Hastaneler ve Sağlık Kurumları ödülleri ''Yılın Yenilikçi Uygulaması'' kategorisinde ‘’Doğumhane 3d simülasyon ve Oryantasyon Programı’’ projesi ile hastanemiz ödül almaya hak kazanmıştır.
Ödüllü projemiz olan ; Sanal Doğumhane Gezisi için Tıklayınız
Bir diğer ödülümüz ise Yılın Sağlık Profesyonelleri Ödülleri ‘’Yılın Yenilikçi Hemşiresi ‘’ kategorisinde ‘’Anne Sütü Ziyan Olmasın Poşeti ‘’ projesi ile hemşiremiz Hatice AKBULUT’a aittir.
![DOCOTR CLUB.jpg DOCOTR CLUB.jpg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/610920/0/docotr-clubjpg.png)
![271092351_10159570706362192_7950850311708339700_n.jpg 271092351_10159570706362192_7950850311708339700_n.jpg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/610925/0/271092351101595707063621927950850311708339700njpg.png)
![270189381_10159570706402192_2100596540699674817_n.jpg 270189381_10159570706402192_2100596540699674817_n.jpg](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/610927/0/270189381101595707064021922100596540699674817njpg.png)